Tatil Paketleri

– Termal Tatil : Türkiye’de şifa bulmak isteyen ve tatilini Türkiye’de geçirmek isteyen Yurtdışı bireyler Termal Tatil adı altında özel paketler sunuyoruz.

– Devre Mülk : Türkiye’de tatil yapmak isteyen ve bölgesel olarak yerleşik bir yer isteyen yurtdışı bireyler için Devre Mülk ayarlamaları sunuyoruz.

– Tatil Turları : Türkiye’nin tarihi, kültürel yerlerini gezmek isteyen ve ayrıca deniz turizmini de birarada yapmak isteyen yurt dışı bireylerimiz için özel paketler sunuyoruz.

– Otel ve Konaklamalar :
a) Oteller
Satış temsilcilerimiz sizi arayarak en uygun seyahati programlasın.
Bize (0322) 266 66 27 no’lu telefondan ulaşabilir ya da www.afaktravel.com web adresinden talep formunu doldurabilirsiniz. Formu eksiksiz doldurmanız sizinle daha çabuk iletişim kurmamızı sağlayacaktır.
Şirketimiz; Avrupa, Asya, Orta Doğu, Latin Amerika, Avustralya, Afrika, Amerika, Kanada ve ülkemiz dahil dünyanın 167 ülkesinin önde gelen zincir otelleriyle birlikte, 11.000’den fazla destinasyonda, 55.000 otelde sizin adınıza anında rezervasyon yapabilmektedir.

b) Özel Jet
√√ İş seyahatleri için planlanan uçuşlar
√√ Diplomatik uçuşlar
√√ Üst düzey şirket yöneticilerin seyahatleri için
planlanan uçuşlar
√√ Özel şirket organizasyonlarında personelin transferleri
için planlanan uçuşlar
√√ Konser ve gösteri turları için planlanan uçuşlar
√√ Spor organizasyonları için planlanan uçuşlar
√√ Deniz uçakları ile planlanan uçuşlar

c) Transferler
Bir araca ihtiyacınız olduğu her an, özel gün ve gecelerde, misafirlerinizi karşılamanız gerektiğinde, havalimanına gidiş-dönüşlerinizde transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Transfer hizmetinde size özel konforlu bir araç ve şoförümüz tarafından karşılanacaksınız.
Birbirinden konforlu ve lüks araçlarımızla harika bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Afak Sağlık Seyahat Acentası - © 2018